همه دارایی ما …

به نظر شما همه چیز هایی که داریم همه داشته های همه ما چیه؟ پول ؟ قدرت؟ مقام؟ فرهنگ؟ وطن؟ همه این ها؟
آیا تا به حال به این فکر کردید که بزرگ ترین سرمایه و داشته ما همین افراد کهن سالی هستند که دور رو بر ما هستند و شاید ما نمیبینیمشون؟ همین پدر و مادر ما همین پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها که شاید در خیلی از خانواده ها احترامی دیگر برایشان در نظر نمی گیرند . همین بزرگ تر ها ما که اگر به هر کجا نگاه کنیم یکی از آنها را میتوانیم ببینیم.
همه ما به نوعی همه موارد از داشته های خود را می توانیم در این افراد سال خورده داشته باشیم میتوانیم همه چیز از آن ها بدست بیاوریم از تجربیاتشون از محبتشون از دوستی های آنها از «هربونیشون ….
بیایید دست به دست هم بدیم و قدر لحضات با آنها بودن را بدانیم . نگذاریم وقتی از پیش ما رفتند یادی از آنها کرده باشیم … بیایید همه مهر و محبتی را که داریم بر سر آنها بریزیم که به حق شایسته آن هستند. بیایید دست به دست هم بدیم و این مردان و زنان فداکار را به حال خود نگذاریم. بیایید از همین کوی و برزن شروع کنیم و با احتراممان غرور شکیته شده آنان را به آنها برگردانیم و بدانیم که بازی روزگار ما را هم همچون آنان در می آورد اما در سال هایی نه چندان دور …..

3 دیدگاه برای “همه دارایی ما …”

  1. اره واقعا همینطوره من که اصلا دوست ندارم به اون دوران خودم فکر کنم…….. به ناچار به اون دوران می رسم ولی…………..با این حرفتونم موافقم که قدرشون نمی دونیم به امید اینکه هممون یه روزی به خودمون بیام قبل از اینکه دیر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.