و بازهم قهوه

و بازهم قهوه این نوشیدنی معجزه بخش …. قهوه را میتوانیم همیشه استفاده کنیم در ناراحتی در شادی در خستگی در همه جا و همه کار بی هیچ بهانه … اصلا خود قهوه بهانه ای است برای انجام خیلی از کارهای …. از قرار های عاشقانه تا افکار درهم و برای انسجام هر دو …. بازهم این روزها از خواص قهوه صحبت می شود بازهم طبق معمول در رسانه ها که ظاهرا چیزی را برای صحبت و پر کردن برنامه هایشان ندارند از خواص قهوه صحبت میشود و این بار بر روی نکته ای که شاید مخاطب زیادی داشته باشد دست گذاشته اند ….
لاغری ….
هر روز در مورد خواص مثبت و یا منفی هر چیز صحبت میشود آن هم بدون کارشناسی مطلوب و فقط سطحی نگری …. بسته به زمان و بازار و عوامل دیگر ! آیا نوشیدن فنجانی قهوه برای لاغری اثر بخش است؟ آیا باید قهوه خود شویم؟ آن هم برای کم کردن وزن … ! یک روز میگویند قهوه برای قلب مفید است و روز دیگر هم باید بنا به این گفتگو ها از مصرف قهوه کم کرد و یا اصلا از رژیم روزانه خود حذف !! آیا برای لاغری باید خود را به ماگ های قهوه ببندیم و صبح و شب از این نوشیدنی استفاده کنیم؟ آیا با خوردن کافه لاته و یا کاپوچینو به جنگ چربی بدن میرویم؟
پس من این را برای شما روشن می سازم . درست است که خود را از قهوه خورهای حرفه ای میدانم و میتوانم فرق قهوه خوب یا بد را به راحتی متوجه شوم اما نوشیدن قهوه را برای کم کردن وزن استفاده نمیکنم چرا که میدانم این گونه سرو قهوه برای لاغری مفید نیست. برای لاغری طبق تحقیقات جدیدی که صورت گرفته نیاز به ؛ عصاره ی دانه های سبز قهوه و روست ؛ نشده است نه آن قهوه ای که به صورت های مختلف در همه جا سرو میشود.
بیایید به شنیدن اخبار آن هم در رسانه های مختلف بسنده نکنیم و خودمان دست به کار تحقیق شویم و تا از چیزی اطمینان حاصل نکرده ایم آن عمل را انجام ندهیم.
یادمان باشد که قهوه را هم همیشه باید … باید تلخ بنوشیم تا مزه واقعی آن را درک کنیم نه با شکر و شیر پر چرب ! و یادمان باشد برای مصرف هر چیز زیاده روی نکنیم و شیوه زندگی و رفتاری و غذایی خود را به ناگهان و به یک باره تغییر ندهیم. پس با قهوه هم نه قهر کنیم و نه خود را معتاد به آن …. اگر چه خود یک معتاد به قهوه هستم … اگر با یک فنجان قهوه سر حال میشوید و با کافیین آن جانی دوباره میگیرید … معطل نکنید همین الان هم وقت نوشیدن یک فنجان قهوه است ….
فرصت را از دست ندهید …. بفرمایید قهوه ….

2 دیدگاه برای “و بازهم قهوه”

  1. سروش جان برای قرارهای عاشقانه علاوه بر قهوه خوب کافی شاپ خوب هم مورد نیاز است در صورتیکه سراغ دارید اعلام مکان فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.